Nu aveti niciun produs in cos.

    Jobs

     Job: CONTENT MARKETING ASSISTANT

    Nivel cariera: Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

    Limbi vorbite: Romana, engleza

    Locatie: Bucuresti

    We're looking for a smart, hard-working, self-motivated CONTENT MARKETING ASSISTANT to add to our team.

    Enjoy a motivating salary and benefit from a great learning and growing environment, working for one of the most well-known fashion brands in Romania.

    Your job will be to work directly with the Content Marketing Manager, in order to assist with various tasks and earn experience in the fashion industry.

    Click here for more details: Content Marketing Assistant - Job Description

     Job: EXECUTIVE ASSISTANT

    Iti doresti o cariera in moda? Esti o persoana organizata, cu o atentie deosebita pentru detalii? Te vrem in echipa noastra!

    Cautam un EXECUTIVE ASSISTANT motivat, care sa lucreze alaturi de CEO, intr-un mediu de lucru tanar, vibrant, pentru a-l asista in indeplinirea diferitelor taskuri.

    RESPONSABILITATI:

    • Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
    • Programarea intalnirilor
    • Preluarea si livrarea coletelor importante
    • Preluarea, inregistrarea, distribuirea si indosarierea corespondentei
    • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
    • Actualizarea bazei de date cu toate documentele necesare
    • Participarea la organizarea evenimentelor din cadrul companiei
    • Participarea la organizarea si desfasurarea sedintelor foto
    • Elaborarea si redactarea documentelor si rapoartelor cerute de management

    CERINTE:

    • Absolvent studii superioare
    • Cunostinte avansate de operare Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
    • Permis de conducere categoria B
    • Cunoasterea limbii engleze
    • Capacitatea de organizare a timpului si a sarcinilor atribuite
    • Aptitudini de comunicare orala si scrisa
    • Aptitudinea de a lucra cu documente
    • Planificarea si organizarea operatiilor si activitatilor
    • Atentie la detalii

    Daca esti interesat/a, te rugam sa ne trimiti un CV pe adresa de mail jobs@cristallini.com si cateva detalii despre tine, pentru a te cunoaste mai bine.

     Job: FASHION SALES CONSULTANT

    Descriere job: persoana care interactioneaza cu clientii in alegerea modelului potrivit, ulterior oferindu-le sfaturi profesioniste in vederea accesorizarii intregii tinute.

    Nivel de cariera: Middle, Senior
    Oras: Bucuresti

    Responsabilitati:
    Daca esti pasionata de moda, detii abilitati excelente de comunicare, atat verbala cat si scrisa, esti o persoana dinamica, cu atentie distributiva, capacitate de adaptare si invatare rapida, atunci trebuie sa te cunoastem!

    Trimite-ne un CV actualizat la adresa jobs@cristallini.com iar daca ne-ai convins, vei avea oportunitatea de a cunoaste lumea fascinanta a modei, de a lucra alaturi de o echipa profesionista si de a-ti dezvolta o cariera de succes!

    CERINTE:

    • studii superioare;
    • abilitati de comunicare si interactiune cu clientii;
    • experienta in vanzari;
    • simt dezvoltat pentru fashion;
    • analiza concurentei, pietei;
    • receptiva, proactiva si creativa;
    • buna cunoastere a limbii engleze;

    Job: CONFECTIONER TEXTIL

    Candidatul ideal:
    Sa aiba un interes deosebit pentru fashion, un simt estetic dezvoltat.
    Sa fie la curent cu ultimele tendinte in materie de moda, experienta in domeniu, sa lucreze cu pasiune.
    Sa fie o profesionista desavarsita (seriozitate, punctualitate, simt al raspunderii).

    RESPONSABILITATI / BENEFICII:

    • sa aiba experienta in materie de rochii de seara / rochii de ocazie cu un design complex, din materiale foarte pretentioase;
    • sa inteleaga perfect conceptul si politica showroom-ului, astfel incat toate clientele sa fie 100% multumite de produsele si serviciile noastre;
    • sa fie o persoana sociabila, placuta;
    • ca beneficii se pot enumera un salariu peste media de piata, un mediu de lucru placut, program de lucru flexibil, stabilitate si siguranta.

    Pentru mai multe detalii sunati la 0723.551.771 sau 0372.706.250